Al. Krakowska 61
02-183 Warszawa
www.metro-properties.pl

PR

 

Nieodłącznym aspektem funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa z branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi jest przewidywanie i przeciwdziałanie sytuacjom kryzysowym oraz prowadzenie przemyślanej, uczciwej, szczerej i transparentnej komunikacji opartej na dialogu - czyli nie tylko na komunikowaniu, ale również na słuchaniu, analizowaniu i wyciąganiu odpowiednich wniosków.
 

Zapewniamy stałe i wielowymiarowe wsparcie z zakresu:

Z sukcesem tworzymy i pielęgnujemy wizerunek zarządzanych obiektów, czerpiąc ze wsparcia, jakie zapewnia nam koncern METRO- europejski lider rozwiązań z zakresu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, zarządzający przeszło 840 obiektami w ponad 30 krajach.
 

Zazwyczaj managerowie przypominają sobie o Public Relations dopiero wtedy, gdy mleko już się rozlało, a powstały problem ma bezposredni wpływ na funkcjonowanie firmy. Budowanie wizerunku to trudna sztuka, wymagająca czasu i doświadczenia. Nie można osiągnąć celu zrównoważonego wzrostu wartości zarządzanych nieruchomości bez pielęgnowania stałych i silnych relacji z partnerami biznesowymi, mediami, urzędami i przedstawicielami władzy” - Jakub Jarczewski, Dyrektor Działu PR i Rozwoju Biznesu.​

Masz do nas pytania? Napisz mail.