Al. Krakowska 61
02-183 Warszawa
www.metro-properties.pl

Compliance

Pewny partner w biznesie

W METRO PROPERTIES wierzymy, że etyczne, zgodne z prawem i zasadami prowadzenie biznesu to duża wartość dla naszej organizacji, pracowników, partnerów biznesowych i społeczeństwa. W codziennej pracy kierujemy się zasadami postępowania zdefiniowanymi w Programie Compliance, na który składa się zestaw reguł i procedur, jasno opisujących czym dla nas jest "fair play". Jego podstawą są nasze Zasady Biznesowe:

Wszyscy nasi pracownicy w pierwszych dniach pracy poznają obowiązujące procedury i zasady. Regularne szkolenia pomagają nam utrzymać wysoką kulturę Compliance we wszystkich obszarach naszej działalności, a kultura feedbacku i reagowania na nieprawidłowości pozwala nam każdego dnia poprawiać i udoskonalać nasze działania. Dla pracowników oraz partnerów biznesowych stworzyliśmy system raportowania zaobserwowanych nieprawidłowości. Link do platformy umożliwiającej anonimowe zgłoszenie znajduje się pod linkiem: METRO Compliance Reporting System

W razie pytań zapraszamy do kontaktu compliance@metro-properties.pl.

"Compliance to nie tylko działanie zgodnie z przepisami prawa i najlepszymi praktykami biznesowymi. To postępowanie zgodnie z wartościami, które czynią nas wiarygodnym partnerem dla naszych pracowników, kontrahentów, ale i społeczności lokalnych " - Agnieszka Saternus- Kozłowska, Dyrektor Działu Personalnego/Compliance Officer.